O nás

Digitálem k růstu.

Sílu značek a jejich obchodní výsledky podporujeme spojením kreativity, dat a technologií. Díky tomuto mixu jsme schopni v rychle se měnícím digitálním prostředí bleskově identifikovat správné příležitosti a získat pro klienty konkurenční výhodu. To z nás udělalo jednu z nejrychleji rostoucích digitálních agentur ve střední a východní Evropě.

Jak pracujeme

Orientace na výsledky.

Zakládáme si na důkazech. Proto je pro nás porozumění klientova podnikání základ, na kterém své inovativní návrhy stavíme. Pro každý projekt sestavujeme speciální tým složený z profesionálů v oboru.

Jednáme eticky a transparentně, nepodporujeme zboží a služby škodlivé pro společnost. Klienti s námi spolupracují běžně 5 let a déle. V hodnocení jejich spokojenosti Net Promoter Score dosahujeme dlouhodobě vynikající úrovně +50 bodů a více.

Strategie

K dlouhodobému budování značky i krátkodobým prodejním kampaním využíváme principy Marketingu založeného na důkazech a metodologii See, Think, Do, Care. Při tvorbě digitální strategie se vždy soustředíme na to, abychom obsáhli všechny body zákaznické cesty.

Zjistit více
Kreativa

Kreativě navázané na strategii věnujeme velké úsilí i poctivou řemeslnost. Když nápad i jeho rozpracování do všech platforem vzniká pod jednou střechou, přináší to klientům nejlepší výsledky.

Zjistit více
Komunikace

Aby v dnešním propojeném světě kampaň fungovala co nejefektivněji, zapojujeme při plánování médií co největší počet kanálů, a to včetně ATL. Díky tomu dosahujeme v ČR i zahraničí nejvyšší návratnosti investice.

Zjistit více
Technologie a data

Pro optimalizaci výkonu marketingové komunikace využíváme nejnovější automatizační nástroje včetně strojového učení. Přesné výsledky kampaně i ukazatele vlivu kampaně na sílu značky (Brand Lift) dokážeme klientům doložit v reálném čase.

Zjistit více

Podporujeme

Vzdělávání

Pořádáme školení a workshopy pro klienty, odbornou veřejnost i studenty, přednášíme na konferencích v ČR i zahraničí.

Basketbal

Jsme mediálním partnerem české basketbalové reprezentace, 6. nejlepšího týmu světa.

Neziskovky

Podílíme se na fundraisingových aktivitách organizací Člověk v tísni a Světlo pro svět.

Kláru Kolouchovou

Nejúspěšnější česká horolezkyně sdílí stejné hodnoty jako my, proto ji podporujeme již od roku 2016.

Vedení agentury

Partnerství

   

Klíčový Google Partner


Držitel certifikátu Premier Google Partner

Certifikovaná agentura Seznamu

Využíváme Google Marketing Platformu

Business Partner Facebook

Certifikovaný partner Adform

Ocenění

Máte zájem o naše služby?

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám zprávu.