Kariéra

Za každým výsledkem je jméno

Jsme nezávislá reklamní a marketingová agentura a hlavně jeden tým složený ze spolehlivých profesionálů. Díky tomu máme pořádnou porci svobody i odpovědnosti. V Marketup dostaneš prostor rozvinout své ambice, uplatnit nápady a otestovat žhavé novinky.

Už se těšíš?

Staň se jedním z nás
Marketup

Náš příběh začal v roce 2010

Hluboko v 90. letech se v kancelářích prvního mobilního operátora potkávají dva muži: Miroslav Král a Tomáš Ševčík. Mirek je temperamentní inovátor a stratég s hlavou plnou vizí a nápadů. Nespokojí se s ničím, co není dokonalé, a na své okolí klade vysoké nároky. Tomáš je klidnější, trpělivější a nekonfliktní manažer, který dokáže udržet projekty na uzdě. Postupuje systematicky, vidí big picture a hlídá finance.

Díky intenzivní spolupráci Tomáš s Mirkem zjišťují, že se vzájemně dokonale doplňují. Jejich cesty se na čas rozejdou, ale když se po letech znovu setkávají, rozhodnou se po klíčové obchodní cestě do Kanady založit vlastní společný byznys. V roce 2010 vzniká digitální agentura Marketup, která těží z tehdejšího obrovského boomu digitálního marketingu v ČR i celé Evropě. Mirek s Tomášem v počátcích z coworkingového Hubu obvolávají klienty, nasazují kampaně, dělají všechno sami. Pracují 12 hodin denně mnohdy i o víkendech.

O tři roky později má už Marketup řadu stálých zaměstnanců a obrat v milionech. Přichází dvojí stěhování, výhry v soutěžích a stovky úspěšných kampaní. Mirek si konečně nachází volný čas na vyjížďky na motorce, Tomáš může brát rodinu na výlety a pod stan. Ani jeden z nich už o víkendech nemusí moc nepracovat :-)

Dnes agentura funguje jako dobře namazaný stroj s obratem v řádu stamilionů. A čeká právě na tebe, abys napsal/a další kapitolu jejího příběhu.

Naše práce

Retail, finanční sektor, robotika i automobily. Máme klienty snad ve všech odvětvích českého a evropského byznysu. Díky tomu je naše práce pestrá a umožní ti posouvat se v oboru online marketingu a reklamy pořád dál. Ať už tě láká výkonnostní marketing, brand nebo kreativa.

Podívej se, na čem všem bys u nás mohl pracovat a co o nás říkají klienti.

Marketup
Hill's

Strategický přístup se svěžím a trendy obsahem

„V Marketupu je kreativní, flexibilní, profesionální tým s názorem, ověřenými zkušenostmi a láskou k čtyřnohým chlupáčům. Díky strategickému přístupu s osvěžujícím trendy obsahem jsme nejenže posílili povědomí o značce, ale navíc vykázali více interakcí s milovníky psů a koček a upevnili fanouškovskou základnu. S vizibilitou značky nám pravidelně pomáhají také vhodně vybraní influenceři, o jejichž zprostředkování, řízení a veškerou komunikaci se efektivně stará Marketup tým.“

Martina Konečná

Digital Engagement Manager CEEME, Hill's Pet Nutrition

Marketup
Komerční banka

Společnost Marketup byla šíří svého záběru a metodikou přístupu nejlépe schopna splnit naše očekávání.

„Komerční banka má v oblasti digitálního prodeje na následující roky velmi ambiciózní cíle. V konzultačním projektu jsme hledali externího partnera, který by byl schopen se komplexně podívat na akviziční část digitálního prodeje a na základě auditu doporučil priority rozvoje v dané oblasti. Společnost Marketup byla šíří svého záběru a metodikou přístupu nejlépe schopna splnit naše očekávání.“

Alois Balíček

Head of Digital Sales

Marketup
JABLOTRON

Nové obchodní příležitosti a skvělé výsledky

“V Jablotronu klademe velký důraz na certifikační školení našich montážních partnerů po celém světě. V době, kdy nebylo možné pořádat standardní fyzická školení, nám Marketup pomohl se strategií online akvizic, které jsme spustili hned na třech pilotních trzích. Kampaň Jablotronu přinesla nové obchodní příležitosti a skvělé výsledky nás přesvědčily o tom, že je to cesta, kterou půjdeme i do budoucna. Na spolupráci oceňuji zejména aktivní zájem agentury Marketup o dosažení stanovených cílů, otevřenou komunikaci a odbornost týmu, se kterým spolupracujeme.”

Karolína Pittnerová

Marketing Communication Manager, JABLOTRON

Marketup
Queens

Nesplnitelné termíny se s Marketupem mění ve splnitelné

V Marketupu je banda profíku, kteří rozumí perfektně své práci. Vysvětlí, poradí, jsou tu vždy pro vás. I když na ně někdy dáte úkoly v termínech, které se jiným zdají nesplnitelné, oni se s nimi vždy poperou a dodají vše co je třeba. A to není dnes standard a o to je to cennější.

Tomáš Böhm

CEO, Queens

Marketup
AXA

Spolupráce, která nám dává smysl

„Už více než dva roky fungujeme s Marketupem jako partneři a daří se nám společně přinášet skvělé výsledky. Tahle spolupráce pro nás má vážně smysl. Od agentury se nám v oblasti influencerů dostává kompletního servisu – od výběru přes smlouvy až k řízení celé spolupráce a reportingu výsledků. Marketup přináší neustále nové nápady a hledá příležitosti, jak spoluprací s influencery zviditelnit značku, navýšit obrat i počty prodejů pojištění.“

Pavel Bodiš

Digital Marketing Manager

Marketup
Decathlon

Už od první chvíle mám z naší spolupráce velkou radost

"Už od první chvíle mám z naší spolupráce velkou radost. Mám pocit, že jsme opravdovými partnery, vzájemně se doplňujeme, hledáme nová řešení, čelíme výzvám a společně dosahujeme úspěchů. Upřímně se společně s týmem těšíme, jak brzy budeme schopni dosáhnout našeho cíle - stát se nejoblíbenější sportovní značkou v České republice."

Martin Doležal

Online Marketing Manažer, Decathlon

Marketup
T-mobile

Výkonnostní marketing T-Mobilu řeší Marketup

"Digitální agentura Marketup uspěla v konkurenci 12 agentur a vyhrála v tendru mobilního operátora T-Mobile. Několikakolové výběrové řízení trvalo čtyři měsíce a podílel se na něm pětičlenný tým agentury."

Iva Petrovová

Médiář

Marketup
A3 SPORT

Marketup dokáže pochopit myšlení klienta

"Marketup dokáže pochopit myšlení zákazníka, a proto také mnohokrát vyhrál tendr u společností jako Adidas, Reebok nebo Converse. Digitální kampaně přinášejí skvělé prodejní výsledky nejen na e-shopu, ale především v kamenných prodejnách A3 SPORT."

Andrea Lišková

Marketing manager, A3 Sport

Marketup
LEIFHEIT

Musím pozitivně ohodnotit také individuální přístup

"Naše spolupráce trvá již 5. rokem. Kromě profesionálního přístupu každého člena týmu a dosahování stanovených cílů, musím pozitivně ohodnotit také individuální přístup projektových manažerů i samotného majitele agentury pana Krále."

Robert Král

E-Commerce & Retail Manager, Leifheit

Klienti

Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup

Motor naší agentury

Jenom když budeme všichni na jedné vlně nás moře nesmete do hlubin. Pokud chceš na palubu, měl bys vědět, čeho si u nás vážíme a jaké lidské kvality bys měl mít.

Marketup

Ambice a odvaha

Za svou prací si stojíme a neustále hledáme nové způsoby, jak marketing a reklamu vylepšit a zefektivnit. Nápady jsou palivem naší firmy. Experimentujeme, testujeme a nebojíme se novinek.

Marketup

Autonomie a zodpovědnost

Každý z nás může přijít s novým postupem nebo řešením. Musí se ale zaručit, že bude fungovat a přinese výsledky. Máme ve firmě velkou svobodu, ale také velkou osobní zodpovědnost.

Marketup

Férovost a morální integrita

Jsme odpovědní za své úspěchy i neúspěchy. Když se něco povede, tak to náležitě oceníme. A když ne, tak se neschováváme za procesy ani firemní hierarchii a nesvalujeme vinu na ostatní.

Marketup

Rozvoj, expertíza, kvalita a profesionalita

Jsme profesionálové a na naše výstupy je spolehnutí. Nic neděláme na půl plynu. Jsme vždy v obraze, známe best practices našeho oboru a sledujeme trendy.

Marketup

Spolupráce a sounáležitost

Jeden bez druhého neznamenáme nic. Stratég to vymyslí, ale grafiku si sám neudělá. Každý má u nás svou nenahraditelnou roli a musí zaručit, že se na něj ostatní mohou spolehnout.

Máš zájem o práci v Marketup?

Pokud myslíš, že se k nám hodíš, napiš nám a my se ti ozveme zpět.