Marketup
Performance & Branding

Campaign Specialist

V realizáku, jak si říkáme, je nás 15. Máme rozmanitý tým od seniorů po rychle se učící PPC nováčky. Ti nejzkušenější u nás spravují milionové rozpočty pro klienty jako jsou T-Mobile, BILLA, A3 Sport, Decathlon aj. a své know-how a zkušenosti předávají dál. Kromě optimalizace se věnujeme i strategickým úkolům, na které máme prostor díky pokročilému online reportingu a automatizaci.
I am interested in the position

Láká Tě práce s velkými rozpočty, které umožňují testovat nové taktiky a nástroje? Chceš mít pro optimalizaci automatický online reporting, který Ti ušetří manuální práci a dá Ti větší prostor pro strategii? Preferuješ klienta spravovat napříč všemi systémy od PPC přes social ads až po RTB a mít tak komplexní přehled, jak kampaně performují? Přidej se k nám!

Co tě u nás čeká?

Budeš nastavovat, optimalizovat a vyhodnocovat kampaně a podílet se na tvorbě strategie. Ale především budeš součástí super týmu, který drží velké knowhow a nabídne ti možnost se někam posunout. Na oplátku nám stačí tvůj zápal a proaktivita.

Co od tebe očekáváme?

Měl/a bys mít znalosti a prokazatelné zkušenosti se systémy Gogole Ads, Sklik, Google Analytics a FB Business Manager (případně alespoň s některými z nich). Hodit se ti u nás bude i analytické myšlení a cit pro práci s daty. Ale nejdůležitější je pro nás zápal a chuť se učit a posouvat jak sebe, tak své klienty a ve výsledku i samotný Marketup.

Pomůže Ti, pokud máš zkušenost s XML feedy pro e-shopy, smartbiddingem a skripty v v Google Ads, případně analytický background (základy GTM, A/B testování) či zkušenosti s Data Studiem.

Co u nás získáš?

  • Budeš pracovat na zajímavých klientech. Mezi klienty máme velké značky a e-shopy z různých odvětví jako jsou třeba BILLA, T-Mobile, A3 Sport, Hamé, Queens, Decathlon, XXX Lutz, Člověk v tísni, Häagen-Dazs a desítky dalších.

  • Dostaneš velkou podporu ve formě sdíleného knowhow, interní wikipedie, checklistů, scriptů a dalších vychytávek, které ti přijdou vhod.

  • Rádi zainvestujeme do Tvého rozvoje a vzdělávání, nabízíme školení soft i hard skills.

  • Získáš svobodu a flexibilitu, které jsou k pracovní pohodě klíčové.

  • Dáme Ti možnost přednášet na univerzitách a vést juniornější kolegy.

  • Pravidelně se budeme zajímat o to, co Tě baví a jakým směrem se chceš profilovat. Podle toho Ti přidělíme relevantní projekty.

Marketup
Marketup