Řekli o nás

Podívejte se, s kým spolupracujeme a co se nám podařilo očima našich zákazníků.

Andrea Lišková
MarketUP dokáže skvěle pochopit myšlení zákazníka

Všem firmám, které zatím nepronikly do online marketingu ve větší míře, bych doporučila agenturu MarketUP jako skvělého rádce a partnera. MarketUP dokáže pochopit myšlení zákazníka, a proto také mnohokrát vyhrál tendr u společností jako Adidas, Reebok nebo Converse. Displayové kampaně přinášejí skvělé prodejní výsledky nejen na e-shopu, ale především v kamenných prodejnách A3 Sport.

Andrea Lišková
Marketing Manager, A3 Sport
Mirka Hráčková
Spolupráce, která nás posunula. Doslova.

Spolupráce s MarketUP nám v rámci práce s agenturami otevřela oči. Naše zkušenosti za 10 let působení zahrnují 5 agentur, včetně těch, které bývaly považovány za špičku v oboru. Nikde jsme však nedostali tak odborné vedení, profesionální přístup a výkon jako v MarketUP. Důraz na reálný přínos kampaně klientovi je za mě to, co tuto agenturu nejvíce odlišuje od ostatních. Můžete si být jisti, že nedostanete 50 % vašich původních představ, ale 150 %! Je skvělé když dáte dobrý výkop, máte kvalitní spoluhráče a společně pošlete míč na branku.

Mirka Hráčková
Marketing Manager, Pneumatiky.cz
Martin Drábek
Využití on-line marketingu považuji ve světě sportu za nejefektivnější formu komunikace.

Český basketbal nemá takové prostředky, aby si mohl dovolit celoplošné drahé kampaně. S agenturou MarketUP spolupracuji 3 roky a vždy najdeme dobré řešení, jak oslovit velké množství lidí z potřebné cílové skupiny. Kromě toho, že jsou velmi profesionální, jsou to i fajn lidé, se kterými je radost pracovat :)

Martin Drábek
Marketing Manager, Česká basketbalová federace
Lenka Hořáková
Vážím si spolehlivosti a zaměření na dosahování plánovaných cílů.

S MarketUP jsme začali spolupracovat v roce 2015 na PPC kampaních. Protože jsme byli spokojeni s rostoucím výkonem kampaní a komunikací s realizačním týmem, spolupráci jsme rozšířili i do dalších oblastí on-line marketingu. Celkově si vážím spolehlivosti a zaměření na dosahování plánovaných cílů.

Lenka Hořáková
Marketing Manager
Václav Žalčík
Cíle kampaní jsou vždy plněny.

S agenturou MarketUP spolupracujeme od roku 2015 a máme za sebou několik úspěšných kampaní. Za celou dobu spolupráce jsme neřešili žádné vážnější problémy a jejich výstupy byly vždy v intencích našeho očekávání. Odhady kampaní (co do výše nákladů tak očekávaných výsledků) jsou vždy plněny. Ocenit musím především partnerský přístup, výborný projektový management a vlastní iniciativu v oblasti inovací a testování nových strategií v rámci různých kanálů.

Václav Žalčík
Manažer elektronického obchodování
Pavlína Šedivá
Výsledky spolupráce s MarketUP předčily naše očekávání.

„Se společností MarketUP řešíme od roku 2014 oblast online marketingu. Nejen, že díky jejich práci využíváme daleko efektivněji stávající zdroje návštěvnosti (SEO, PPC), ale hledáme a testujeme řadu nových kanálů. Výsledky dosavadní spolupráce předčily naše očekávání.“

Pavlína Šedivá
Vedoucí marketingu, SCONTO Nábytek