Řekli o nás

Podívejte se, s kým spolupracujeme a co se nám podařilo očima našich zákazníků.

Zdeněk Doboš
V MarketUP pracují skuteční profíci

Oceňuji vysokou flexibilitu a profesionální přístup MarketUPu a schopnost vysvětlit jednoduše a srozumitelně komplexní řešení. Skvělý servis a výborné jednání je to, co mě přesvědčilo, že to jsou profíci.

Zdeněk Doboš
Marketing Director, Modrá pyramida stavební spořitelna
Světlana Votočková
S MarketUP jsme realizovali nejúspěšnější kampaň v historii značky.

Díky souhře několika faktorů (výběr sportovkyně jako tváře značky, její fenomenální úspěch, přístup k plánování strategie on-line kampaně, výběr vhodných on-line formátů, timing kampaně a celkový komunikační mix) docílila značka Lina historicky nejvyšších tržních podílů. Prodeje značky Lina se v době celkové kampaně zvýšily o 34 % v porovnání se stejným obdobím kampaně v roce 2017.

Světlana Votočková
Senior Brand Manager, I. D. C. Praha – Sedita
David Pála
MarketUP vždy přesně ví, kdy a kde zachytit naše zákazníky.

S agenturou MarketUP spolupracujeme od roku 2017 a za tuto relativně krátkou dobu se nám podařilo podpořit v rámci našeho on-linu hned několik úspěšných věrnostních kampaní s výbornými výsledky. Především výkon v rámci frekvence a reache se ukázal pro naše věrností kampaně velmi efektivní. Celý tým MarketUP disponuje odborníky na všech úrovních. Velmi oceňujeme rychlost, flexibilitu a odbornost, která je pro nás nezbytným předpokladem úspěšné spolupráce.

David Pála
Online Marketing Specialist, BILLA
Jan Gregor
Díky MarketUP víme, že investice do onlinu se vyplatí.

S MarketUP pracujeme již 4 roky na výkonnostních kampaních pro náš produkt NANNY. Online se pro nás stal důležitým prodejním a brandovým kanálem. Dlouho jsme zvažovali, že digitální komunikací podpoříme i náš hlavní produkt – zabezpečení a automatizaci. Vsadili jsme opět na MarketUP a podařilo se nám společně realizovat první brandovo-produktovou kampaň pro Jablotron s velmi pozitivními výsledky. Díky úspěšné spolupráci s agenturou jsme dokázali přesvědčit vedení firmy k dalším, výrazně vyšším investicím do online marketingu v následujících letech.

Jan Gregor
Marketing Manager, Jablotron
Daniel Havlíček
Magazín FactoryAutomation.cz předčil naše očekávání.

Dlouhodobě buduje náš brand mezi studenty technických škol, mistry ve výrobě až po ředitele technologických firem v ČR. Dnes z něj čerpají novináři odborného tisku a přišla nám formou komentáře dokonce i poptávka na podobné řešení popisované v článku.

Daniel Havlíček
Marketing Manager, FANUC
Cecília Buntová
Spolupráce s MarketUP je efektivní a bezproblémová.

S agenturou MarketUP spolupracujeme druhým rokem a společně jsme zrealizovali několik velmi úspěšných kampaní, eventových i dlouhodobých. Online marketing je pro nás strategická oblast a díky MarketUP se v ní rychle posouváme a dosahujeme stanovených cílů. U agentury oceňuji přehled v nejnovějších trendech, taktikách a nástrojích. Kromě vysoce profesionálního přístupu je spolupráce efektivní, velmi příjemná a bezproblémová.

Cecília Buntová
Marketing Specialist, Robotics and Motion Division, ABB