Reference

Zobrazit všechny reference

PROJEKT

SCONTO Nábytek

Pro jeden z největších řetězců a e-shop s nábytkem v České republice spravujeme kompletní online marketing. Počínaje SEO aktivitami pro zvyšování konverznosti e-shopu až po velké video kampaně na YouTube. Stěžejním kanálem jsou PPC kampaně ve vyhledávání, které zaručují okamžitý obchodní výkon e-shopu. Ty jsou doplněny dynamickým retargetingem v RTB Adform, PPC kampaněmi na Facebooku a kompletní správou sociálních sítí.

Klientovým požadavkem bylo navyšovat obrat e-shopu s úměrným nákladem na prokliky. Tento cíl se nám podařilo splnit. Tržby e-shopu se meziročně zvýšily o více jak 30 % při stejném podílu investic do reklamy k celkovému obratu.

VÝSLEDKY
Cíl
Návštěvnost Meziroční nárůst o 32 %
Obrat e-shopu Meziroční nárůst o 34 %
Prodeje Meziroční nárůst o 6,4 %

Detail

Naše spolupráce se společností SCONTO Nábytek začala v listopadu 2014. Hlavním cílem bylo udržet náklady na obrat v řádu jednotek procent, obrat stále navyšovat a výkon e-shopu maximalizovat.

Pro SCONTO Nábytek spravujeme PPC kampaně ve vyhledávání, zaměřené na kompletní sortiment e-shopu. Od drobných doplňků přes sedací soupravy až po sektorový nábytek do obývacích pokojů a kuchyní. V Google AdWords spravujeme kromě kampaní ve vyhledávání také dynamický retargeting a product listing ads kampaně, které mají velmi dobrý výkon a nízkou cenu konverze. Dynamický retargeting aplikujeme také přes RTB systém Adform, kde rovněž spravujeme display kampaně na přesně definovaná publika se zájmem o nábytek v síti CPEX.

Do výkonových kampaní řadíme také PPC reklamu na Facebooku cílenou na nová publika, retargeting a lookalike publika, generovaná Facebookem. Na Facebook reklamu navazujeme obsahem pro sociální sítě a reagujeme na komentáře fanoušků. Všechny vyhledávače optimalizujeme pro levný a kvalitní traffic. Komplexní online marketingová komunikace zajišťuje výborné výsledky ve velmi konkurenčním segmentu prodejců nábytku v Česku i na Slovensku.

 • Vedení sociálních sítí
  Vedení sociálních sítí
  Vedení sociálních sítí
 • Bannery pro dynamický retargeting
  Bannery pro dynamický retargeting
  Bannery pro dynamický retargeting
 • Bannery pro publika z CPEX použité v systému AdForm
  Bannery pro publika z CPEX použité v systému AdForm
  Bannery pro publika z CPEX použité v systému AdForm
 • PPC ve vyhledávání Google - PLA kampaně
  PPC ve vyhledávání Google - PLA kampaně
  PPC ve vyhledávání Google - PLA kampaně
 • PPC ve vyhledávání Google
  PPC ve vyhledávání Google
  PPC ve vyhledávání Google
 • PPC ve vyhledávání Seznam
  PPC ve vyhledávání Seznam
  PPC ve vyhledávání Seznam
 • PPC kampaně na Facebooku včetně využití MLA kampaní a retargetingu
  PPC kampaně na Facebooku včetně využití MLA kampaní a retargetingu
  PPC kampaně na Facebooku včetně využití MLA kampaní a retargetingu