Reference

Zobrazit všechny reference

PROJEKT

FANUC Czech

Myslíte si, že sociální sítě nejsou vhodné pro firmy z B2B? Domníváte se, že pro průmyslový obor může být obtížné produkovat atraktivní a působivý obsah na Facebooku? Není to tak! Přesvědčíme vás ukázkou naší práce pro FANUC, který je špičkou v průmyslové automatizaci.

Díky obsahu, který vytváříme pro FANUC tvoří Facebook a Google+ jeden z nejdůležitějších zdrojů relevantní návštěvnosti produktových webů klienta. Tyto návštěvy jsou charakteristické svou nadprůměrnou dobou strávenou na webu a počtem zhlédnutých stran.

V rámci obsahové strategie pro oslovení oborové komunity jsme vytvořili a produkujeme online magazín FactoryAutomation.cz.

Vytváření obsahu na sociálních sítích probíhá v návaznosti na stanovené cíle. Dodáváme mix kreativního obsahu pro vyvolávání a udržení míry zapojení publika, či odkazy na edukativní příspěvky z magazínu FactoryAutomation.cz. Současně zajišťujeme originální foto a videobsah, např. i z Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

VÝSLEDKY
Cíl
Největší dosah příspěvku 7.400 lidí
Počet příspěvků 4 - 5 týdně
Engagement 8 až 16 %
Organický nárůst fanoušků 2,3 % / měsíc

Detail

Pro správu firemního profilu FANUC Czech na Facebooku a Google+ využíváme v MarketUP sofistikovaný placený social management tool Zoomsphere. I proto se nám daří dosahovat zapojení uživatelů od 8 do 16 %, zatímco jiní jsou rádi i za 1 %!

Díky tomuto nástroji má klient stálou kontrolu nad obsahem pro jeho stránky, který může jednoduše schvalovat před uveřejněním. Zoomsphere nám umožňuje pro klienta monitorovat zmínky jeho brandu a konkurence napříč sociálními sítěmi, online médii či diskuzními fóry.

 • Koncepce vedení stránky na Facebooku
  Koncepce vedení stránky na Facebooku
  Koncepce vedení stránky na Facebooku
 • Ukázka stránky na Facebooku
  Ukázka stránky na Facebooku
  Ukázka stránky na Facebooku
 • Ukázka kreativního obsahu
  Ukázka kreativního obsahu
  Ukázka kreativního obsahu
 • Ukázka plánu příspěvků v Zoomsphere
  Ukázka plánu příspěvků v Zoomsphere
  Ukázka plánu příspěvků v Zoomsphere
 • Ukázka monitoringu zmínek o značce
  Ukázka monitoringu zmínek o značce
  Ukázka monitoringu zmínek o značce
 • Přirozený růst fanouškové základny
  Přirozený růst fanouškové základny
  Přirozený růst fanouškové základny
 • Graf vývoje zapojení fanoušků
  Graf vývoje zapojení fanoušků
  Graf vývoje zapojení fanoušků