Reference

Zobrazit všechny reference

PROJEKT

AVNET

Pro mezinárodního distributora podnikových počítačových produktů a softwaru AVNET Technology Solutions jsme zajistili úspěšnou multikanálovou B2B online kampaň. Jejím cílem bylo získat nové zákazníky z řad IT resellerů v ČR pro partnerský Altitude program, nabízející flexibilní úložná řešení značky EMC.

Pro komunikaci jsme využili úzce zacílenou displejovou a remarketingovou kampaň na vhodných IT portálech, rozšířenou o reklamu ve vyhledávání. Zároveň jsme pro klienta připravili koncepci a grafický návrh mailingu a displejové kampaně na webech IT partnerů IDG a Reseller Online. Před spuštěním kampaně jsme doporučili úpravy landing page včetně pop-up okna pro dosažení maximální konverze přivedených zájemců.

Výsledky kampaně překročily všechny plánované ukazatele. Počet registrovaných partnerů do Altitude programu dosáhl 130% plánu již v průběhu kampaně, registrace dále pokračovaly i po jejím ukončení a překročily o 175% původní cíl. To vše při dodržení stanovených mediálních rozpočtů.

Kampaň odpovídala ve všech ohledech požadavkům klienta a společnost Avnet se s námi na základě úspěchu pilotního projektu rozhodla spolupracovat i na budoucích projektech.

VÝSLEDKY
Cíl
Návštěvnost splněna na 110%
Dosažená konverze 2,6%
Počet registrací splněn na 275%

Detail

Multikanálová online kampaň obsahovala kromě tvorby PPC kampaní návrh a realizaci úprav landing page pro zvýšení konverze webu a nastavení analytických nástrojů Google Analytics. Navíc jsme vytvořili bannery na míru pro největší IT portály v ČR a grafickou šablonu pro emailing na databázi resellerů v ČR. Pro maximální efekt bannerové kampaně v síti AdSense jsme využili bannery ve dvou různých vizuálech, každý ve čtyřech variantách pro A/B testování. Kampaň byla umístěna primárně na vybraných IT portálech navštěvovaných cílovými skupinami klienta. Následně jsme využili remarketingovou kampaň pro opětovné oslovení uživatelů, kteří web navštívili, ale neuskutečnili registraci do programu.

 • Bannerová kampaň na tematických webech
  Bannerová kampaň na tematických webech
 • Bannerová kampaň v síti Google
  Bannerová kampaň v síti Google
  Bannerová kampaň v síti Google
 • Bannerová kampaň v síti Sklik
  Bannerová kampaň v síti Sklik
  Bannerová kampaň v síti Sklik
 • Remarketingová kampaň v síti Google
  Remarketingová kampaň v síti Google
  Remarketingová kampaň v síti Google
 • Textové PPC kampaně ve vyhledávači Google a Seznam
  Textové PPC kampaně ve vyhledávači Google a Seznam
  Textové PPC kampaně ve vyhledávači Google a Seznam