Reference

Zobrazit všechny reference

PROJEKT

AV MEDIA

Podíleli jsme se na přípravě a textaci nového webu společnosti AV MEDIA, která je jedničkou na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v ČR. Pro leadra v oblasti AV technologií jsme připravili kampaně ve vyhledávacích sítích Sklik a Adwords, bannerové reklamy a velice úspěšné videobannery.

Zároveň jsme zajistili zvýšení povědomí o projektu spravnaskola.cz, který pro podporu učení zábavou realizovala AV média se společnostmi Microsoft a Intel formou videoreklamy v kinech po celé České republice. Vytvořili jsme speciální webovou prezentaci projektu určenou pro děti ze základních škol a jejich rodiče. Poté jsme multikanálovou kampaní ve vyhledávačích, obsahových sítích a videoreklamou na YouTube podpořili kampaň v kinech a zájemce přivedli na připravenou anketu.

VÝSLEDKY
Cíl
Zobrazení reklam 780.000
Zhlédnutí videa 820.000
CTR (Adwords) 6,5 %
Správná škola 1.400 hledání
CPV videa 0,30 Kč za zhlédnutí

Detail

Naše spolupráce se společností AV MEDIA začala na podzim roku 2014. Požadavkem klienta bylo vytvoření nového webu za zachování funkcionality a návštěvnosti. Zajistili jsme kompletní komunikaci s web developerem, dohled nad tvorbou nového webu a následně jsme se postarali o přivedení návštěvníků na stránky zákazníka prostřednictvím kampaní ve vyhledávací síti v Skliku a Adwords, bannerové reklamy videobannery. Za dvouměsíční období, kdy kampaně běžely, jsme dosáhli (díky bannerům, videobannerům a videoreklamě na YouTube) 1400 vyhledávání pojmu Správná škola oproti předchozímu nulovému počtu hledání.

V rámci UX aktivit jsme zajistili přesměrování stránek a kompatibilitu webu s původním systémem a kompletní technický dozor nad vývojem samotného webu. Dohlíželi jsme na správné nasazení kódu pro měření aktivity návštěvníků webu a dosažení cílů klienta. Při textaci webu jsme proto tvořili neotřelé texty s důrazem na klíčová slova. Následně proběhlo také zaškolení klienta ohledně tvorby obsahu se zaměřením na SEO.

 • Kompletní textace webu
  Kompletní textace webu
  Kompletní textace webu
 • Mapa nového webu AV MEDIA
  Mapa nového webu AV MEDIA
  Mapa nového webu AV MEDIA
 • Audit a redesign PPC kampaní
  Audit a redesign PPC kampaní
  Audit a redesign PPC kampaní
 • Bannery na web Správná škola
  Bannery na web Správná škola
  Bannery na web Správná škola
 • Videobannery na YouTube
  Videobannery na YouTube
  Videobannery na YouTube